top of page

BURCU ATILGAN

Müşavirlik | Mali Danışmanlık | SGK İşlemleri | Muhasebe | Raporlama | Bordrolama

BURCU ATILGAN

MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ

            Kabataş Erkek Lisesi, Yıldız Teknik Üniversitesi İktisat bölümü ve İstanbul Üniversitesi Yüksek Lisans Muhasebe bölümü mezunu olarak 2007 yılında Mali Müşavir olarak kariyerine başladı ve 2015 yılında Atlas Veri Denetim ve Yönetim Danışmanlık A.Ş. firmasında kurucu ortak olarak iş hayatına devam etti.

            Akademik çevreden değerli hocaların ve iş dünyasından başarılı bir çok insanın katıldığı Ekonomi Atlası adlı ekonomi programını hazırlayıp sundu. Ekonometre başlığı altında tüm ekonomik gelişmelerin nabzının tutulduğu bir ekonomi web sitesinde köşe yazarlığı yaptı. 

                  Entelektüel Sermaye Eğitmeni olarak İstanbul Serbest Mali Müşavirler Odası’nda görev aldı. Türkiye Mali Müşavirler Odası Birliği’nde Etik Eğitmeni olarak tüm yurt genelinde eğitimler verdi. Efes Kongre merkezinde yapılan Türkiye Etik Sempozyumu’na meslek etiğini anlatmak üzere konuşmacı olarak katıldı. 

                   Uzmanlık alanları: Müşavirlik Hizmetleri, Şirket Kuruluşu, Muhasebe Raporlama, Danışmanlık, SGK İşlemleri ve Bordrolama, Yabancı Sermayeli Şirketler, Serbest Bölgede Faaliyet Gösteren Şirketler, Şirketlerde Tür Değişikliği / Bölünme, Birleşme, Mali Analiz, Şirketlerde Vergi Planlaması, Yatırım Teşvik Belgesi, Dahilde İşleme İzin Belgesi.

burcu 2 .JPG
Burcu_Atılgan_Logo.png

MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ

bottom of page