top of page

YABANCI SERMAYELİ ŞİRKET

Yerli & Yabancı Şirketlerin Muhasebe Kayıtlarının Türk Mevzuatına ve Tek Düzen Hesap Planına Göre Tutulması

YERLİ & YABANCI SERMAYELİ ŞİRKETLERE İÇİN MÜŞAVİRLİK HİZMETLERİ

Yerli ve Yabancı şirketlerin, muhasebe kayıtlarının Türk mevzuatına ve Tek Düzen Hesap Planına göre tutulması, yapılan muhasebe kayıtları sonrası şirketlerin ihtiyacına yönelik, rapor, analiz ve yorumların yapılarak şirketlerin verimliliğine katkı sağlamak.

Detaylı Bilgi

BURCU ATILGAN

Türkiye'de yabancı sermayeli şirket kuruluş işlemleri, yatırım teşvikleri ve Türk mevzuatlarına göre muhasebesel ihtiyaçlar ve bu hizmetler üzerine danışmanlık hizmetleri için iletişime geçebilirsiniz.

YABANCI SERMAYELİ ŞİRKET

Türkiye'de yerli & yabancı sermayeli şirket kurmak ve kurulan şirketlerin Türk mevzuatlarına göre muhasebesinin yapılması konusunda hiç bir engel bulunmamaktadır. Bu noktada profesyonel ve tecrübeli uzman kişilerden hizmet almak büyük önem taşıyor.

GÜNCEL HABERLERİ KAÇIRMAYIN

Abone olarak tüm güncel teşvik, yapılandırma, konkordato ve buna benzer bir çok kritik bilgiye anlık olarak ulaşabilmek için abone olmayı unutmayın.

ABONE OL

E-posta adresine sürekli güncel yatırım teşvik haberleri, şirket kuruluşu ile ilgili güncel bilgiler, yapılandırma ve konkordato hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için e-posta adresiniz ile abone olun.

Burcu_Atılgan_Logo.png

MALİ MÜŞAVİR - BAĞIMSIZ DENETÇİ

bottom of page